PETEC ROZSDAÁTALAKÍTÓ SPRAY 500 ML Ne engedje, hogy a rozsda győzzön! A PETEC Rozsdaátalakító Spray egy professzionális, akrilgyanta alapú 2 az 1-ben megoldás, amely kémiai úton szünteti meg a meglévő rozsdát és tökéletes alapozó réteget képez a további festésekhez.
-
2 az 1-ben Hatás: Rozsdaátalakító és alapozó (primer) egy lépésben.
-
Végleges Korrózióvédelem: Reakcióba lép a rozsdával, megállítja a korróziós folyamatot és tartósan lezárja a felületet.
-
Kiváló Tapadás: A kialakult réteg kiváló alapot biztosít festékeknek, gittnek és tömítőanyagoknak. Nincs szükség külön alapozásra!
-
Extrém Ellenállás: Képes ellenállni a víznek, sós víznek, gyenge savaknak és lúgoknak is.
-
Szilikonmentes Formula: Professzionális, megbízható minőség.
Műszaki Adatok:
|
Paraméter
|
Érték
|
|
Alapanyag
|
Akrilgyanta bázisú
|
|
Hőállóság
|
−40∘C és +80∘C között
|
|
Kikeményedési idő (Átfesthetőség)
|
Kb. 14 óra (a teljes kikeményedéshez)
|
|
Eltarthatóság
|
36 hónap
|
|
Kompatibilitás
|
Szilikonmentes, sok anyaggal kompatibilis
|
|
Felhasználási terület
|
Karosszéria, alváz, fémvázak, gépek, ipari fémfelületek
|
Alkalmazási Útmutató a Tökéletes Eredményért
-
Előkészítés: Távolítsa el a laza, vastag rozsdadarabokat drótkefével vagy csiszolóval. A felületet tisztítsa meg és zsírtalanítsa (pl. PETEC féktisztítóval).
-
Rázás: Használat előtt alaposan rázza fel a flakont.
-
Felvitel: Fújja be a korrodált területet. A magas behatolóképesség miatt könnyen bejut a pórusaiba.
-
Hatóidő: Hagyja hatni. Erősen rozsdás felületeknél ismételje meg a fújást.
-
Átfestés: Várja meg a teljes kikeményedést (kb. 14 óra), majd a felület azonnal átfesthető, gittelhető (poliészter és epoxi gitt is használható).
Fontos: A rozsdaátalakító csak a rozsdás felületen fejti ki hatását! Ne alkalmazza műanyagon vagy festéken.
4.706 Ft
| Felhasználás |
ROZSDAÁTALAKÍTÓ SPRAY |